ONE in Groningen: ik kom zeker terug!

ONE in Groningen: ik kom zeker terug!

Onze jeugdambassadeurs stonden op de Bevrijdingsdag festivals in Den Haag en Groningen. Gastblogger van vandaag is jeugdambassadeur Lia.

Gastblogger Lia

Gastblogger Lia

Afgelopen 5 mei was weer de dag van de bevrijdingsfestivals en tevens de kick-off van zowel het ONE festival seizoen als de kick off van alle ONE events voor dit jaar! Een goede gelegenheid om zowel in Den Haag als Groningen ONE weer naar buiten te brengen en aandacht te vragen onder het festivalpubliek.

Druilig weer vorig jaar

Druilerig weer vorig jaar

Aangezien 5 mei dit jaar ook op Hemelvaartsdag viel, waren er samen met mij veel mensen vrij om de festivals te bezoeken. Vorig jaar had ik nog in Den Haag gestaan – storm en regen, we moesten zelfs op last van de brandweer de kramen ontruimen en afbreken! Dit jaar waren de voorspellingen gelukkig veel beter.

Vrij kort voor 5 mei bedacht ik mij dat ik eigenlijk dit jaar ook wel naar Groningen kon rijden: ik had de tijd, een auto en Groningen leek mij geweldig om naar toe te gaan voor het bevrijdingsfestival. Dus was ik op 5 mei ’s ochtends op weg naar Groningen! Ja, het was toch wel een heel eind rijden maar met een cd van U2 in de cd-speler heel goed te doen!

Jeugdambassadeur Judith bij de kraam in Grongingen

Jeugdambassadeur Judith bij de kraam in Grongingen

Aangekomen op het festival was het even zoeken naar de ONE stand, Jeugdambassadeur Judith was al aanwezig en had ook de stand al aangekleed. We stonden heel gezellig naast een stand met Ierse muziek die een Schots/Iers middeleeuws festival promootten. Bevrijdingsfestival in Groningen is een van de grootste festivals, en mede door het mooie weer was het erg druk bij onze stand. We lieten mensen de petitie “Armoede is seksistisch” tekenen en gaven in ruil daarvoor bijvoorbeeld een bandje of een tas. Veel mensen stelden ook vragen of gingen zelfs wat in discussie, niet verkeerd natuurlijk!

De jeugdambassadeurs in Den Haag!

De jeugdambassadeurs in Den Haag!

Om zes uur moest de stand volledig opgeruimd en gedeeltelijk afgebroken. Daarna heb ik nog een poosje genoten van de muziek en de festivalsfeer. Rond negen uur maar weer richting huis gaan rijden met een voldaan gevoel over wat we op het bevrijdingsfestival in Groningen bereikt hebben met ONE en nog nagenieten van dit geweldig leuke festival. Wat mij betreft sta ik volgend jaar weer in Groningen met ONE op 5 mei!

Benieuwd waar onze jeugdambassadeurs zich nog meer mee bezighouden? Volg ze op onze Facebookpagina!

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Door te tekenen aanvaard je ONE’s privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Wil jij op de hoogte blijven over hoe je extreme armoede kunt helpen bestrijden?

Schrijf je nu in om de e-mails van ONE te blijven ontvangen. Zo kun je blijven meedoen samen met miljoenen mensen ter wereld die actie ondernemen om extreme armoede en voorkombare ziektes uit de wereld te helpen. Wij vragen jou uitsluitend om je stem, nooit om geld. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.
Privacy options
Weet je het zeker? Als je 'ja' selecteert, kunnen we je laten weten hoe je een verschil maakt. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.

Door te tekenen aanvaard je ONE's privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Je accepteert het om af en toe updates van ONE's campagnes te ontvangen. Je kan je op elk moment uitschrijven.

Deze site is beveiligd met reCAPTCHA. Het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing

Gerelateerde blogs