Meerderheid Tweede Kamerleden belooft zich in te zetten voor einde extreme armoede

Meerderheid Tweede Kamerleden belooft zich in te zetten voor einde extreme armoede

Tijdens de verkiezingscampagne voor de Tweede Kamer voerden niet alleen politici maar ook wij campagne. Wij reisden stad en land af om politici zwart op wit te laten beloven de strijd tegen extreme armoede te steunen. Van Heerenveen tot Rotterdam, van Amsterdam tot Eindhoven, overal waar politici waren, waren ook onze ONE Jeugdambassadeurs!

Meer dan 115 kandidaat-Tweede Kamerleden waren het met onze Jeugdambassadeurs eens: extreme armoede moet de wereld uit! Door de ONE Vote verklaring te ondertekenen beloofden ze dat ze – als ze verkozen zouden worden- zich zouden inzetten voor de strijd tegen extreme armoede, hulp te richten op landen die het minst hebben en om de behoeften van vrouwen en meisjes centraal te stellen in het ontwikkelingsbeleid.

De campagne was een groot succes! De lijsttrekkers van 10 partijen hebben de ONE Vote verklaring ondertekend: Sybrand Buma (CDA), Alexander Pechtold (D66), Jesse Klaver (GroenLinks), Lodewijk Asscher (PvdA), Emile Roemer (SP), Gert-Jan Segers (CU), Marianne Thiemen (PvdD), Henk Krol (50Plus), Tunahan Kuzu (DENK) en Kees van der Staaij (SGP). Bovendien heeft de meerderheid van de verkozen Kamerleden de belofte ondertekend, een resultaat waar we erg trots op zijn.

Maar daar bleef het niet bij! We hadden ook een online petitie, waarmee meer dan 12000 Nederlanders de nieuwe Tweede Kamer hebben opgeroepen om de beloften van Nederland aan ‘s werelds armsten na te komen, zodat we vóór 2030 extreme armoede kunnen helpen beëindigen. Onze Jeugdambassadeurs hebben de petitie overhandigd aan de nieuwe Tweede Kamer.

Nu onze ONE Vote campagne is afgerond, gaan we deze politici aan hun belofte houden! Kijk op one.org om te zien hoe jij ons kunt steunen!

DOE MEE

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Door te tekenen aanvaard je ONE’s privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Wil jij op de hoogte blijven over hoe je extreme armoede kunt helpen bestrijden?

Schrijf je nu in om de e-mails van ONE te blijven ontvangen. Zo kun je blijven meedoen samen met miljoenen mensen ter wereld die actie ondernemen om extreme armoede en voorkombare ziektes uit de wereld te helpen. Wij vragen jou uitsluitend om je stem, nooit om geld. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.
Privacy options
Weet je het zeker? Als je 'ja' selecteert, kunnen we je laten weten hoe je een verschil maakt. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.

Door te tekenen aanvaard je ONE's privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Je accepteert het om af en toe updates van ONE's campagnes te ontvangen. Je kan je op elk moment uitschrijven.

Deze site is beveiligd met reCAPTCHA. Het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing

Gerelateerde blogs