Jeugdambassadeurs: Fotorapportage – Een zomer uit het leven van een ONE Jeugdambassadeur!

Jeugdambassadeurs: Fotorapportage – Een zomer uit het leven van een ONE Jeugdambassadeur!

Hoewel we hopen dat het mooie weer nog even aanhoudt, loopt de zomer toch langzaamaan ten einde. Een mooi moment om eens terug te blikken op al het harde werk van onze jeugdambassadeurs! Ze hebben het druk gehad: lobbyen met politici, campagne voeren op festivals, het ontmoeten van 300 mede-jeugdambassadeurs in Parijs, en nog veel meer! Deze fotorapportage is een kleine greep uit de vele activiteiten van de 35 enthousiaste jongeren die dit jaar ONE vertegenwoordigen als jeugdambassadeur.

Weten jullie nog hoe warm het was!? De jeugdambassadeurs stonden op 5 mei dit jaar op de bevrijdingsfestivals in Groningen en Den Haag. Ze hebben genoten, en heel veel mensen bereikt met onze ‘Poverty is Sexist’-campagne.

Weten jullie nog hoe warm het was!? De jeugdambassadeurs stonden op 5 mei dit jaar op de bevrijdingsfestivals in Groningen en Den Haag. Ze hebben genoten, en heel veel mensen bereikt met onze ‘Poverty is Sexist’-campagne.

3cfefe7f-f422-4465-826e-c97f6616de68

Eind mei vond de OESO plaats in Parijs; een bijeenkomst van wereldleiders waarop veel over ontwikkelingssamenwerking gesproken werd. Onze jeugdambassadeurs waren erbij! Ze hebben met veel politici gesproken, zelf veel geleerd over ONE en de jeugdambassadeurs uit andere landen ontmoet.

Een lobby-meeting met minister Ploumen in Parijs!

DSC_0532

Heerlijk, festival seizoen! Heb je onze jeugdambassadeurs misschien nog ergens gezien? Ze waren bijvoorbeeld aanwezig tijdens het WEurope festival in Amsterdam, Lepeltje Lepeltje Utrecht en Eindhoven , Holi Eindhoven, Parkpop, de AID van Universiteit Wageningen en de INTREE van de UvA! Hierbij hebben ze zich ingezet voor onze Global Fund petitie.

IMG-20160824-WA0004

Samen campagne voeren… Ook heel gezellig!

WhatsApp-Image-20160626(8)

De jeugdambassadeurs leggen uit op welke manier ONE zich inzet tegen extreme armoede en voorkombare ziekten.

YAachterdekraam

Aan het einde van de dag waren alle tasjes en armbandjes weg… en hadden een heleboel mensen dus de Global Fund petitie ondertekend!

IMG_0742

In juni zijn een paar jeugdambassadeurs afgereisd naar Brussel! Daar vonden de European Development Days plaats. Het is ze gelukt om vele belangrijke politici te spreken… Hier ontmoeten ze Europarlementariër Annie Schreijer-Pierik, met Vice-President van de Europese Commissie Frans Timmermans.

En nog een keer: Minister Ploumen! Zij weet inmiddels wel wie de jeugdambassadeurs van ONE zijn!

En nog een keer: Minister Ploumen! Zij weet inmiddels wel wie de jeugdambassadeurs van ONE zijn!

Psst… Ben jij, of ken jij iemand die ook graag aan de slag zou gaan als jeugdambassadeur voor ONE? Over niet al te lange tijd kun je je hier weer voor aanmelden! Houd onze site en sociale mediakanalen in de gaten! (tip! Als je nog geen lid bent, kun je onze Facebook en Twitter liken, alsmede je aanmelden via de website)

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Door te tekenen aanvaard je ONE’s privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Wil jij op de hoogte blijven over hoe je extreme armoede kunt helpen bestrijden?

Schrijf je nu in om de e-mails van ONE te blijven ontvangen. Zo kun je blijven meedoen samen met miljoenen mensen ter wereld die actie ondernemen om extreme armoede en voorkombare ziektes uit de wereld te helpen. Wij vragen jou uitsluitend om je stem, nooit om geld. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.
Privacy options
Weet je het zeker? Als je 'ja' selecteert, kunnen we je laten weten hoe je een verschil maakt. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.

Door te tekenen aanvaard je ONE's privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Je accepteert het om af en toe updates van ONE's campagnes te ontvangen. Je kan je op elk moment uitschrijven.

Deze site is beveiligd met reCAPTCHA. Het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing

Gerelateerde blogs