Dit is wat 1 miljoen stemmen samen kunnen bereiken

Dit is wat 1 miljoen stemmen samen kunnen bereiken

1 MILJOEN mensen overal ter wereld hebben stelling ingenomen tegen ongelijkheid tussen mannen en vrouwen. 1 miljoen mensen steunden meisjes en vrouwen wereldwijd door te stellen: ‘Armoede is Seksistisch’ – en vroegen wereldleiders hier verandering in te brengen. Dit zullen ze niet kunnen negeren.

p=s_digital_international_1200x600_NLWe zijn erg druk in de weer geweest om ervoor te zorgen dat wereldleiders jullie boodschap kregen.

Onze jeugdambassadeurs met de gigantische G7 ballonnen om leiders tot actie op te roepen . Foto: Marco Urban

Onze jeugdambassadeurs met de gigantische G7 ballonnen om leiders tot actie op te roepen . Foto: Marco Urban

Zo namen onze jeugdambassadeurs een strengthie met Lilianne Ploumen, Minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, en wanneer wereldleiders van de G7-landen bijeenkwamen in Duitsland, waren we erbij met 250 erg luide jeugdambassadeurs om jouw stem te overhandigen.

Jeugdambassadeurs Denise en Lavender nemen een strengthie met Minister Ploumen. Foto: ONE

Jeugdambassadeurs Denise en Lavender nemen een strengthie met Minister Ploumen. Foto: ONE

Wat gebeurde er toen?

Voor het eerst beslisten de G7 leiders om beroepsopleidingen voor meisjes en vrouwen wereldwijd met een derde te doen toenemen. Ze beloofden ook ontwikkelingslanden bij te staan in het verwijderen van de barrières die het voor vrouwen moeilijk maken om betaald werk te vinden – zoals geweld, seksuele intimidatie en discriminatie. Dit is een goed begin, maar er is nog werk aan de winkel.

Maar ook in Afrika

Toen Afrikaanse leiders bijeenkwamen in Zuid-Afrika konden we niet minder dan 6 presidenten ontmoeten en hen de petitie overhandigen. Ook zij luisterden naar jouw stem. Samen stelden ze een hele lijst beloftes op die meisjes en vrouwen vooruit moeten helpen. Wij blijven erop toezien dat ook die beloftes worden nagekomen.

 • CARPresidentSamba-Panza
  President Catherine Samba-Panza van de Centraal Afrikaanse Republiek met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE
 • MalawiPresidentMutharika
  President Peter Mutharika, Malawi, met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE
 • NigeriaPresidentBuhari
  President Muhammadu Buhari, Nigeria, met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE
 • SierraLeonePresidentKoroma
  President Ernest Koroma, Sierra Leone, met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE
 • ZambiaPresidentLungu
  President Edgar Lungu, Zambia, met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE
 • TanzaniaPresidentKikwete
  President Jakaya Kikwete, Tanzania, met de ONE Afrika Directrice Dr. Sipho Moyo. Foto: ONE

Het kostte je waarschijnlijk slechts enkele seconden om jouw steun aan de campagne te betuigen, maar omdat zovele anderen dit samen met jou deden groeide deze uit tot een globale beweging die onze leiders niet kunnen negeren. Zij voelen nu de druk en beginnen actie te ondernemen.

Maar we kunnen nu niet stoppen.

Belangrijke opportuniteiten om de toekomst van miljoenen meisjes en vrouwen te veranderen blijven zich voordoen, en we zullen hier binnenkort jouw hulp voor vragen.

In tussentijd, toon dat je trots bent deel uit te maken van deze belangrijke campagne door deze afbeelding op sociale media te delen met vrienden en familie.

Deel op Twitter


Deel op Facebook

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Sluit je aan

Sluit je aan bij de strijd tegen extreme armoede

Door te tekenen aanvaard je ONE’s privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Wil jij op de hoogte blijven over hoe je extreme armoede kunt helpen bestrijden?

Schrijf je nu in om de e-mails van ONE te blijven ontvangen. Zo kun je blijven meedoen samen met miljoenen mensen ter wereld die actie ondernemen om extreme armoede en voorkombare ziektes uit de wereld te helpen. Wij vragen jou uitsluitend om je stem, nooit om geld. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.
Privacy options
Weet je het zeker? Als je 'ja' selecteert, kunnen we je laten weten hoe je een verschil maakt. Je kunt je uitschrijven wanneer je maar wilt.

Door te tekenen aanvaard je ONE's privacy beleid, inclusief de informatieoverdracht van jouw gegevens naar de ONE.org servers in de Verenigde Staten.

Je accepteert het om af en toe updates van ONE's campagnes te ontvangen. Je kan je op elk moment uitschrijven.

Deze site is beveiligd met reCAPTCHA. Het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing

Gerelateerde blogs